11.05.2021, 0

Відбулось засідання експертної ради

В Богордчанській селищній раді відбулось засідання експертної ради

За ініціативи селищного голови Ростислава Заремби, депутатів обласної ради Тараса Виноградника та Святослава Никоровича та генерального директора ТзОВ "Науковий парк" Прикарпатський університет" Романа Бубни і соціолога Ольги Максимович в Богордчанах відбулось засідання експертної ради. Також, в засіданні взяли участь фахівці у різних галузях суспільного життя, представники громадських організацій, підприємці.

   Обговорено проведення масштабного соціологічного дослідження в Богородчанах щодо визначення пропозицій та напрямку розвитку населеного пункту.

   Концепція стратегії буде обговорена на громадських слуханнях, на яких кожен бажаючий зможе подати власні пропозиції. 

   

Інші новини

DSC 00033

ШАНОВНІ БОГОРОДЧАНЦІ ТА ГОСТІ НАШОГО МІСТА! 

 

У 2016 році ми відзначили 575 років від першої письмової згадки про Богородчани. Наше містечко має давню історію, багату культуру та видатних земляків. Незважаючи на такий поважний вік,- це молоде та енергійне селище, яке потребує багато змін, і ми готові докласти усіх зусиль для покращення благоустрою, створення нових робочих місць, залучення інвестицій, сприяння малому бізнесу, для розвитку спорту та організації дозвілля дітей і молоді. Від нашої спільної праці та культури співжиття залежить, щоб Богородчани стали містом, безпечним і комфортним для мешканців та приязним для гостей.

У сучасному світі однією з умов успішного розвитку є ефективна комунікація. Тому радий вітати усіх на нашій сторінці. Сподіваюся, що вона стане додатковою можливістю для спілкування та отримання необхідної інформації.

З повагою,
Ростислав Заремба, Богородчанський селищний голова

Оголошення

* 15.04.2021 року о 10:00 год. відбудеться пленарне засідання сесії Богородчанської селищної ради. 

 

Привітання

Інвестиційна картка

Соціальні мережі

Посилання на веб-сайти органів влади

Фотозвіти

» дивитися всі фотозвіти

Відео

» дивитися всі відео