11.05.2021, 0

Свідоцтво про народження дитини тепер можна отримати безпосередньо у пологовому будинку

5 квітня у пологовому відділенні Богородчанської центральної районної лікарні вперше видали свідоцтва про народження дітей безпосередньо у закладі охорони здоров’я.

        Маленькі Богдан та Захарій з’явилися на світ у перших числах квітня 2016 року. Документи щасливим подружжям Басарабів із с. Лесівка Богородчанського району та Пилип’юків з Надвірнянського району урочисто вручила начальник відділу ДРАЦСу Ірина Гоголь.
З цією подією їх привітали селищний голова Богородчан Ростислав Заремба, заступник голови РДА Василь Поштарюк, та  головний лікар ЦРЛ Юрій Манюх. Також були присутні начальник Головного територіального управління юстиції в Івано-Франківській області Микола Станіщук та начальник обласного відділу ДРАЦС Уляна Середжук. Крім урочистих привітань, сім’ї новонароджених отримали подарунки.

«Відтепер матерям, які народили дитину в Богородчанському пологовому будинку, не доведеться стояти у чергах, аби отримати свідоцтво про народження малюка. Працівники відділу ДРАЦС у визначені дні самі приходитимуть до пологових будинків.  Батькам потрібно лише подати свої паспорти, а також свідоцтво про шлюб та скласти відповідну заяву, того ж дня  вони отримають свідоцтво про народження дитини» – каже начальник відділу ДРАЦС Ірина Гоголь.

Пілотний проект в деяких містах України запустили ще восени  2015 року. Цьогоріч нововведення торкнулося  і прикарпатців – свідоцтва про народження уже видають у Івано-Франківському міському та обласному пологових будинках. Ведеться робота над тим, щоб впровадити таку практику у кожному районі області.

Інші новини

DSC 00033

ШАНОВНІ БОГОРОДЧАНЦІ ТА ГОСТІ НАШОГО МІСТА! 

 

У 2016 році ми відзначили 575 років від першої письмової згадки про Богородчани. Наше містечко має давню історію, багату культуру та видатних земляків. Незважаючи на такий поважний вік,- це молоде та енергійне селище, яке потребує багато змін, і ми готові докласти усіх зусиль для покращення благоустрою, створення нових робочих місць, залучення інвестицій, сприяння малому бізнесу, для розвитку спорту та організації дозвілля дітей і молоді. Від нашої спільної праці та культури співжиття залежить, щоб Богородчани стали містом, безпечним і комфортним для мешканців та приязним для гостей.

У сучасному світі однією з умов успішного розвитку є ефективна комунікація. Тому радий вітати усіх на нашій сторінці. Сподіваюся, що вона стане додатковою можливістю для спілкування та отримання необхідної інформації.

З повагою,
Ростислав Заремба, Богородчанський селищний голова

Оголошення

* 15.04.2021 року о 10:00 год. відбудеться пленарне засідання сесії Богородчанської селищної ради. 

 

Привітання

Інвестиційна картка

Соціальні мережі

Посилання на веб-сайти органів влади

Фотозвіти

» дивитися всі фотозвіти

Відео

» дивитися всі відео