11.05.2021, 0

Проведено зрізання аварійних та сухостійних дерев

Селищною радою з залученням спеціалістів та техніки спецагролісгоспу, РЕМу та Богородчанської ДЕД, для забезпечення сталої і безперебійної роботи енергетичних мереж в селищі Богородчани, вжиття заходів щодо запобігання виникнення аварійної ситуації на інженерних мережах в охоронній зоні повітряних ліній електропередач, а також усунення загрози життю і здоров’ю громадян при можливому падінні дерев і гілок, та на виконання рішення комісії ТЕБ і НС, на кладовищі по вул. Могильницького та на території парку проведено зрізання аварійних та сухостійних дерев.

Інші новини

DSC 00033

ШАНОВНІ БОГОРОДЧАНЦІ ТА ГОСТІ НАШОГО МІСТА! 

 

У 2016 році ми відзначили 575 років від першої письмової згадки про Богородчани. Наше містечко має давню історію, багату культуру та видатних земляків. Незважаючи на такий поважний вік,- це молоде та енергійне селище, яке потребує багато змін, і ми готові докласти усіх зусиль для покращення благоустрою, створення нових робочих місць, залучення інвестицій, сприяння малому бізнесу, для розвитку спорту та організації дозвілля дітей і молоді. Від нашої спільної праці та культури співжиття залежить, щоб Богородчани стали містом, безпечним і комфортним для мешканців та приязним для гостей.

У сучасному світі однією з умов успішного розвитку є ефективна комунікація. Тому радий вітати усіх на нашій сторінці. Сподіваюся, що вона стане додатковою можливістю для спілкування та отримання необхідної інформації.

З повагою,
Ростислав Заремба, Богородчанський селищний голова

Оголошення

* 15.04.2021 року о 10:00 год. відбудеться пленарне засідання сесії Богородчанської селищної ради. 

 

Привітання

Інвестиційна картка

Соціальні мережі

Посилання на веб-сайти органів влади

Фотозвіти

» дивитися всі фотозвіти

Відео

» дивитися всі відео