Шановні мешканці громади!
Враховуючи лист департаменту розвитку громад та територій, дорожнього, житлово-комунального господарства, містобудування та архітектури обласної державної адміністрації від 24.03.2026 року №361/08-01, у зв’язку з підвищенням температури зовнішнього повітря та з метою ощадного споживання енергоносіїв, було вирішено завершити у Богородчанській селищній територіальній громаді опалювальний період 2025-2026 року: з 27 березня 2026 року – для ДП “Теплокомуненерго” та котелень бюджетних установ, що використовують природних газ; з 31 березня 2026 року – для котелень бюджетних установ, що використовують інші види енергоносіїв.
Дякуємо за розуміння!





