Дев’ятого травня до Богородчанської селищної ради завітав головний сержант танкового батальйону 35 бригади морської піхоти Сергій Мозговий, щоб особисто подякувати жителям громади та селищному голові Ростиславу Зарембі, волонтерам ГО «Народна Самооборона Богородчанщини – Спілка волонтерів Прикарпаття» та керівнику організації Михайлу Михайлюку за постійну посильну допомогу.
«Від нашої бригади для Богородчанської громади, для людей, які докладаються до підтримки ЗСУ, в дарунок привіз прапор з підписами наших Героїв, а для волонтерів, які збирають, добувають, підтримують – подяки і нагороди. Моя нинішня місія надзвичайно приємна. Адже пригадую, як богородчанські волонтери разом з очільником громади приїхали до нас під Авдіївку, через небезпечну ділянку, яка прострілювалась ворогом, але все-таки привезли те, що потрібно. Хлопцям просто бракувало теплих слів. Це було неймовірно приємно і важливо», – зазначив головний сержант Сергій Мозговий.
Військовослужбовець від імені морських піхотинців 35 ОБрМП подарував громаді прапор з підписами Героїв, а селищний голова Ростислав Заремба взамін презентував футболку з логотипом громади.
Підтримуємо українське військо і віримо в перемогу!









