Місцеві новини

Відбулася щотижнева робоча нарада

26 липня відбулася щотижнева робоча нарада, яку провів селищний голова Ростислав Заремба за участю секретаря селищної ради Романа Мотуза, першого заступника Олега Білоуса, заступника селищного голови Олександра Бойчука, керуючого справами виконавчого комітету Ігоря Семківа, керівників комунальних установ, начальників управлінь і відділів селищної ради.

Детальніше...
Місцеві новини

Відбулася VIII сесія Богородчанської селищної ради

22 липня 2021 року під головуванням селищного голови Ростислава Заремби відбулося засідання VIIІ сесії восьмого демократичного скликання Богородчанської селищної ради.

Детальніше...
НовиниФонд соціального страхування

До уваги потерпілих від нещасних випадків на виробництві та професійних захворювань!

Відповідно до частини третьої статті 42 Закону України «Про загальнообов’язкове державне соціальне страхування» Фонд соціального страхування України фінансує витрати на медичну та соціальну допомогу, у тому числі на санаторно-курортне лікування, якщо цю потребу визначено висновками медико-соціальної експертної комісії та індивідуальною програмою реабілітації особи з інвалідністю (у разі її складення).Механізм забезпечення потерпілих санаторно-курортним лікуванням передбачений Порядком…

Детальніше...
Місцеві новини

Благодійне товариство “Світла Надія” відзначило 9-ту річницю заснування

9 років тому на Богородчанщині відбулося офіційне відкриття першого в районі реабілітаційного центру для дітей з особливими потребами.Засновниця Благодійного товариства «Світла Надія» Надія Стефурак на даний час опікується 130-ма дітьми, 54 – з Богородчанської територіальної громади.

Детальніше...
Новини

Україна відкриває вакцинацію проти COVID-19 для всіх охочих

Україна відкриває останній – 5-й етап вакцинації населення проти COVID-19, на якому щеплюватимуть усіх охочих віком від 18 років. При цьому пріоритет надаватиметься вразливим групам населення, зокрема людям віком від 60 років та людям із супутніми захворюваннями.

Детальніше...
Місцеві новини

Оперативна інформація для населення

За повідомлення управління цивільного захисту облдержадміністрації у зв’язку з очікуваними сильними опадами в другій половині 20 та протягом 21 липня на річках області очікуються підйоми рівнів води на 0,5 – 1,5 м, в місцях звуження русел річок – на 2,0-2,5 м над рівнями 20 липня станом на 08:00 годину.

Детальніше...
Місцеві новини

Відбулася щотижнева робоча нарада

19 липня відбулася щотижнева робоча нарада, яку провів селищний голова Ростислав Заремба за участю секретаря селищної ради Романа Мотуза, першого заступника селищного голови Олега Білоуса, заступника селищного голови Олександра Бойчука, керуючого справами виконавчого комітету Ігоря Семківа, керівників комунальних установ, начальників управлінь і відділів селищної ради.

Детальніше...
НовиниЦентр зайнятості

Застосунок Дія в службі зайнятості. Як він працює і коли?

Користуватися застосунком Дія в службі зайнятості – це швидко та зручно.Клієнти служби під час візитів до кар’єрного радника можуть використовувати цифрові документи:

Детальніше...
Новини

Фонд енергоефективності відкриває можливості фінансування комплексних проєктів через програму “Енергодім”

Фонд енергоефективності відкриває можливості фінансування комплексних проєктів енергомодернізації багатоквартирних будинків через програму “Енергодім”.

Детальніше...
Новини

Оперативна інформація для населення

За повідомлення управління цивільного захисту облдержадміністрації в найближчу годину із збереженням до кінця доби 15 липня по області очікується гроза, град, при грозі шквали 15-20 м/с. (НМЯ 1) 1 рівень небезпечності, жовтий. 16-18 липня на території області очікується 5-го (надзвичайно висока) пожежна небезпека. (СМЯ 2) 2 рівень небезпечності, помаранчевий.

Детальніше...
Інформують службиНовини

Легалізація зайнятості – актуальне питання сьогодення

«Тіньова» зайнятість є актуальним питанням сьогодення, адже лише від офіційно нарахованої заробітної плати та сплачених внесків залежить набуття страхового стажу працівником, що в майбутньому вплине на соціальні виплати. Офіційне працевлаштування гарантує працівнику право отримання грошової винагороди за виконану роботу та право на відпустку чи лист непрацездатності.

Детальніше...
Місцеві новини

У Богородчанській громаді створена ще одна патронатна сім’я

13 липня між органом опіки та піклування в особі селищного голови Ростислава Заремби та патронатними вихователями було підписано Договір про надання послуг з патронату над дитиною. Подружжя Василя та Марії Котюків з села Глибівка готові надати прихисток дітям, які опинилися у складних життєвих обставинах.

Детальніше...
Новини

Оперативна інформація для населення

За повідомлення управління цивільного захисту облдержадміністрації 14-16 липня на території області очікується 5-го (надзвичайно висока) пожежна небезпека. (СМЯ 2) 2 рівень небезпечності, помаранчевий.У зв’язку з цим, селищна рада попереджає громадян, що чинним природоохоронним законодавством заборонено спалювання сухої рослинності, стерні та, тим більше, будь-якого сміття. За такі порушення передбачена адміністративна відповідальність.

Детальніше...
Місцеві новини

Відбулася щотижнева робоча нарада

12 липня відбулася щотижнева робоча нарада, яку провів селищний голова Ростислав Заремба за участю секретаря селищної ради Романа Мотуза, першого заступника Олега Білоуса, керуючого справами виконавчого комітету Ігоря Семківа, керівників комунальних установ, начальників управлінь і відділів селищної ради.

Детальніше...
Бюджет участіНовини

Розпочато голосування програми «Бюджет участі»

Цьогоріч Богородчанська територіальна громада приймає участь у цільовій програмі «Бюджет участі», яка надає можливість кожному жителю громади долучитися до розподілу коштів місцевого бюджету через створення проєктів для покращення добробуту громади.

Детальніше...
НовиниОфіційно

До уваги платників земельного податку

Богородчанська селищна рада повідомляє, що відповідно до ст. 206 Земельного кодексу України та ст. 269 Податкового кодексу України використання землі в Україні є платним.Об’єктом плати за землю є земельна ділянка, земельна частка (пай). Земельний податок – місцевий податок, який сплачують власники земельних ділянок, паїв і постійні землекористувачі.

Детальніше...
Місцеві новиниНовини

Відбулося засідання виконавчого комітету

9 липня 2021 року відбулось чергове засідання виконавчого комітету селищної ради, у ході якого розглянуто низку важливих питань з різних сфер життєдіяльності громади.

Детальніше...
Новини

Електронний підпис як один з основних засобів ідентифікації людини

Міністерство цифрової трансформації є головним органом у системі центральних органів виконавчої влади, що забезпечує формування та реалізацію державної політики, зокрема, у сферах розвитку цифрових навичок та цифрових прав громадян, електронних довірчих послуг та електронної ідентифікації, яке відповідно до покладених на нього завдань організовує навчання та готує пропозиції щодо вдосконалення системи розвитку цифрових навичок громадян, підготовки…

Детальніше...
Новини

Оголошення про проведення конкурсу на заміщення вакантної посади головного спеціаліста з контролю за використанням земель та охорони навколишнього середовища відділу землеустрою управління земельних ресурсів та екології Богородчанської селищної ради

 Богородчанська селищна рада оголошує конкурс на заміщення вакантної посади головного спеціаліста з контролю за використанням земель та охорони навколишнього середовища відділу землеустрою управління земельних ресурсів та екології Богородчанської селищної ради.

Детальніше...
Новини

Оголошення про проведення конкурсу на заміщення вакантної посади начальника відділу освіти, молоді та спорту Богородчанської селищної ради

Вимоги до кандидатів: вища освіта не нижче ступеня магістра, спеціаліста відповідної галузі знань, вільне володіння державною мовою.Стаж роботи на службі в органах місцевого самоврядування, на посадах державної служби або досвід роботи на керівних посадах підприємств, установ та організацій незалежно від форми власності не менше 2 років, досвід роботи з комп’ютерними програмами, знання чинного законодавства та…

Детальніше...
Інформують службиНовини

Рекомендації щодо недопущення спалахів інфекційних захворювань та харчових отруєнь

Богородчанський відділ державної установи “Івано-Франківський обласний центр контролю та профілактики хвороб МОЗ України» застерігає керівників органів місцевого самоврядування, закладів, підприємств,організацій усіх форм власності, приватних підприємців про необхідність вжиття термінових заходів щодо профілактики спалахів інфекційних захворювань, які часто трапляються в літньо-осінній період.Найбільше спалахів гострих кишкових захворювань реєструється в об’єктах громадського харчування або в побуті під час…

Детальніше...
Новини

Люди віком 60+ у пріоритеті вакцинації від COVID-19!

Вони – у зоні ризику тяжкого перебігу та госпіталізації від COVID-19. Збірник запитань про вакцинацію для літніх людей допоможе уникнути некоректної інформації, побоювань та страхів щодо щеплення. Читайте збірник за посиланням 👇 Допоможіть людям 60+ записатися на вакцинацію! Щеплення проти COVID-19 ефективно запобігають тяжкому перебігу хвороби й рятують життя 📞Зателефонуйте до сімейного лікаря або ж…

Детальніше...
Інформують службиНовини

До відома жителів громади

З 1 травня 2021 року набрав чинності Закон України від 03.12.2020 № 1060 «Про внесення змін до деяких законів України щодо врегулювання окремих питань у сфері надання житлово-комунальних послуг».Зокрема, в частині 5 статті 13 Закону «Про житлово-комунальні послуги» тепер є пряма вказівка щодо укладання індивідуальних договорів про надання комунальних послуг через механізм так званої публічної…

Детальніше...
НовиниОфіційно

ДРС спільно з НАЗК перевірятиме регуляторні акти органів влади

Державна регуляторна служба України та Національне агентство з питань запобігання корупції разом працюватимуть над виявленням рішень органів влади, які були прийняті з порушенням вимог регуляторного законодавства та пов’язані з корупційними ризиками.Про це Голова ДРС Олексій Кучер та Голова НАЗК Олександр Новіков домовилися під час спільної прес-конференції з Послом Королівства Данії в Україні Олє Егбергом Міккельсеном,…

Детальніше...
Новини

Відбулося засідання робочої групи

6 липня відбулося засідання робочої групи з розробки стратегії розвитку Богородчанської територіальної громади. Участь у засіданні взяли селищний голова Ростислав Заремба, перший заступник селищного голови Олег Білоус, перший проректор ІФНТУНГ, професор Олег Мандрик, проректор з науково-педагогічної роботи, професор Максим Карпаш, доцент Валерій Омельченко, завідувач кафедри загальної, інженерної геології та гідрогеології, професор Володимир Хомин та професор…

Детальніше...
Новини

Підписано контракти з керівниками комунальних закладів загальної середньої освіти

Сьогодні, 6 липня, селищний голова Ростислав Заремба підписав контракти з переможцями конкурсних відборів на посади керівників комунальних закладів загальної середньої освіти.

Детальніше...
Новини

Мінімальні державні гарантії в оплаті праці та обов’язки роботодавців

Богородчанська селищна рада нагадує суб’єктам господарювання та його працівникам.Законом України про Державний бюджет України на 2021 рік відповідно до ст. 8 встановлено підвищення мінімальної зарплати з 1 січня 2021 р. до 6 000 грн, з 1 грудня 2021 р. до 6 500 грн, у погодинному розмірі: з 1 січня 2021 р. — 36,11 грн, з…

Детальніше...
Новини

Відбудеться форум «Живи та працюй в Україні»

9 липня 2021 року Івано-Франківська обласна служба зайнятості проводить форум «Живи та працюй в Україні». Захід відбудеться на базі Микуличинської сільської ради за адресою: вул.Грушевського, 70, с.Микуличин, м.Яремче, Івано-Франківська область, та обласного закладу оздоровлення та відпочинку «Карпатські мрії» за адресою: вул.Грушевського, 92, с.Микуличин, м.Яремче, Івано-Франківська область. Початок: о 10:00 год.

Детальніше...
Новини

Кидай курити зараз

За оцінками Всесвітньої організації охорони здоров’я (далі – ВООЗ), станом на 2019 рік від хвороб, які спричинені вживанням тютюну, щороку помирає понад 8 мільйонів людей у світі. Вживання тютюнових виробів є одним з основних факторів ризику виникнення неінфекційних захворювань (серцево-судинних, цукрового діабету, раку, хронічних обструктивних захворювань легень і розладів психічного здоров’я), які є причиною майже…

Детальніше...
Новини

Відбулася щотижнева робоча нарада

05 липня відбулася щотижнева робоча нарада, яку провів селищний голова Ростислав Заремба за участю першого заступника Олега Білоуса, керуючого справами виконавчого комітету Ігоря Семківа, керівників комунальних установ, начальників управлінь і відділів селищної ради.

Детальніше...
Новини

Відбулося засідання комісії з питань бюджету, фінансів та планування соціально-економічного розвитку

24 травня відбулося засідання постійної депутатської комісії з питань бюджету, фінансів та планування соціально-економічного розвитку Богородчанської селищної ради.

Детальніше...
Новини

Розпочато прийом проєктних заявок на Конкурс ініціатив місцевих карпатських громад-2021 2.0

18 травня 2021 року Асоціація “Єврорегіон Карпати – Україна” офіційно оголосила старт другого конкурсного набору 2021 року у рамках Програми підтримки ініціатив місцевих карпатських громад.

Детальніше...