До веломандрівки, яка стартувала від пам’ятника Тарасу Шевченку в Богородчанах, доєдналися близько сотні учасників, серед яких були не тільки мешканці та мешканки Богородчанщини, але й активна молодь з Солотвинської, Старобогородчанської громад. Окремі учасники вирушили у велосипедні мандри цілими родинами. Загалом велопробіг об’єднав людей, небайдужих до свого здоров’я, які прагнуть жити в активному життєвому ритмі.
Хвилювалися, чи не завадить велопробігу дощ. Але коли задумуєш добру, корисну справу, тоді й природа сприяє її реалізації. День був погідний і в бадьорому, піднесеному настрої, після виконання Гімну України, колона велосипедистів вирушила у веломандрівку за визначеним маршрутом через села Горохолина і Підгір’я.
Колону учасників супроводжувала патрульна і медична служби, тому що безпека людей – наш пріоритет.
На шляху маршруту учасники велопробігу зробили зупинку в селі Підгір’я, щоб трішки відпочити, поспілкуватися та завітати на екскурсію до Парку історії Землі «Underhill». Сердечно дякуємо інвесторам парку Тарасу і Петру Белзам за отримані позитивні емоції та приємні враження від перебування на різних локаціях парку, за можливість насолодитися працею скульпторів, відчути дух історії.
На фініші організатори і учасники велопробігу привітали наймолодшу учасницю Аннусю Світловську, якій два з половиною роки, наймолодшого учасника – чотирирічного Павлика Дерев’янка, а також найстаршого велосипедиста Богдана Крицуна.
Чи вирішив цей фізкультурно-оздоровчий захід проблему недостатньої рухової активності наших людей? Ні, звичайно. Але все ж це ще один крок до здоров’я, а для інших – це приклад того, як потрібно турбуватися про себе, своїх дітей, проводячи якомога більше часу в активному русі. Бо рух – це здорово! А наша Богородчанщина – простір активного дозвілля!


