Анонс подій

Відповідно до пунктів 8, 9, 20 частини 4 статті 42, частини 4 статті 46, частини 8 статті 59 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», враховуючи постанову Кабінету Міністрів України від 09 грудня 2020 р. № 1236 «Про встановлення карантину та запровадження обмежувальних протиепідемічних заходів з метою запобігання поширенню на території України гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої корона вірусом SARS-CoV-2», (зі змінами):

І. Скликати одинадцяту сесію селищної ради 21 жовтня 2021 року о 10.00 год. в залі засідань селищної ради з порядком денним:

1. Про виконання селищного бюджету, затвердження звіту про виконання селищного бюджету за 9 місяців 2021 року.
  2. Про використання коштів резервного фонду селищного бюджету за період з 01.07.2021 по 30.09.2021 року.
  3. Про внесення змін до селищного бюджету на 2021 рік.
  4. Про внесення змін до переліку адміністративних послуг, які надаються через Управління «Центр надання адміністративних послуг» Богородчанської селищної ради.
  5. Про затвердження Положення про Молодіжну раду при Богородчанській селищній раді.
  6. Про затвердження звіту про незалежну оцінку нерухомого майна.
  7. Про затвердження звіту про незалежну оцінку нерухомого майна.
  8. Про надання дозволу Богородчанському товариству інвалідів «Надія» на оренду комунального майна та включення до Переліку другого типу.
  9. Про надання дозволу на оренду комунального майна та включення до Переліку другого типу.
  10. Про внесення змін у структуру Богородчанської селищної ради.
  11. Про проведення нормативної грошової оцінки земель села Ластівці.
  12. Про включення до переліку земельних ділянок, які виставляються на земельні торги у формі електронного аукціону окремими лотами для продажу права оренди земельної ділянки площею 9,6858 га для ведення товарного сільськогосподарського виробництва (КВЦПЗ 01.01), кадастровий номер: 2620488400:02:005:0159, що розташована за адресою: Івано-Франківська область, Івано-Франківський район, за межами населеного пункту села Саджава, урочище «Під лазами».
  13. Про проведення експертної грошової оцінки земельної ділянки площею 0,0264 га кадастровий номер земельної ділянки 2620455100:01:001:1467, для будівництва та обслуговування будівель торгівлі, що розташована за адресою: вул.Б.Хмельницького,6, селище Богородчани.
  14. Про продовження договору оренди землі з гр.Бургарт Людмилою Мирославівною на земельну ділянку кадастровий номер 2620481201:01:002:0660 для пропаганди передового досвіду ведення сільського господарства (для обслуговування тваринницької ферми) площею 0,4525 га, що розташована за адресою: вулиця Українська, 272б/4, село Горохолина.
  15. Про розгляд звернень громадян щодо оформлення права власності на земельні ділянки.
  16. Про розгляд звернень громадян щодо затвердження проектів землеустрою та передачі у власність земельних ділянок.
  17. Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки гр. Деренько Ярославі Петрівні орієнтовною площею 0,0027 га, для будівництва індивідуальних гаражів за адресою: вулиця Прикарпатська, селище Богородчани.
  18. Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки гр. Сабат Наталії Ільківні орієнтовною площею 0,53 га, для ведення особистого селянського господарства за адресою: урочище «За цвинтарем», село Глибівка.
  19. Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки гр. Люльчак Світлані Орестівні орієнтовною площею 0,05 га, для ведення особистого селянського господарства за адресою: урочище «За об’їзною дорогою», селище Богородчани.
  20. Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки гр. Бабійчуку Ярославу Михайловичу орієнтовною площею 0,15 га, для ведення особистого селянського господарства за адресою: урочище «Біля очисних споруд», селище Богородчани.
  21. Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки гр. Стефурин Віталіні Мирославівні орієнтовною площею 0,05 га, для ведення особистого селянського господарства за адресою: урочище «Біля ЦРЛ», селище Богородчани.
  22. Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки гр. Белей Марії Іванівні орієнтовною площею 0,36 га, для ведення особистого селянського господарства за адресою: вулиця Шевченка, село Похівка.
  23. Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки гр.Рожку Андрію Івановичу орієнтовною площею 0,20 га, для будівництва і обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) за адресою: урочище «Біля цегельного заводу», село Горохолина.
  24. Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки гр.Антоновій Галині Мирославівні площею 0,1250 га, для будівництва і обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) за адресою: урочище «Панське», село Горохолин Ліс.

ІІ. З метою мінімізації ризиків поширення інфекційного захворювання COVID-19 депутатам селищної ради, працівникам апарату селищної ради та особам, які братимуть участь у підготовці і проведенні пленарного засідання селищної ради, дотримуватись усіх норм та правил протиепідемічних заходів.

Селищний голова                 Ростислав ЗАРЕМБА