Що треба знати людині зі статусом ВПО для отримання безоплатної медичної допомоги?

Через повномасштабне вторгнення росії, понад 8 млн українців вимушено стали внутрішньо переміщеними особами – залишили свої домівки та тимчасово переїхали жити у більш безпечні регіони країни. Незалежно від місця проживання і реєстрації, кожен може отримати медичну допомогу в однаково повному обсязі, незалежно від місця реєстрації чи місця проживання. Це право реалізується через Програму медичних гарантій,…

Як людині зі статусом внутрішньо переміщеної особи укласти декларацію з сімейним лікарем ?

Ви вимушені були покинути своє постійне місце проживання і переїхати в інший регіон? Ваш сімейний лікар чи педіатр залишився за попереднім місцем проживання?  На новому місці проживання у вас народилася дитина? Саме в таких ситуаціях опиняються люди зі статусом вимушено переміщеної особи. Незалежно від місця проживання або реєстрації, вони можуть в повному обсязі отримувати медичну…

Медичні попередження на тютюнових виробах для куріння

Помічали, що відтепер 65% площі пачки сигарет займають медичні попередження із реалістичними зображенням наслідків хвороб, спричинених курінням? Такі попередження розроблені Міністерством охорони здоров’я відповідно до вимог Рамкової конвенції ВООЗ з боротьби проти тютюну. Вони засновані нависновках і рекомендаціях незалежних досліджень в Україні та країнах, де вони довели свою ефективність. Чому це важливо? Дослідження показують, що…

Реклама і діти: основі заборони та обмеження

Реклама оточує нас з усіх боків. Варто зайти в Інтернет, увімкнути телевізор чи навіть просто вийти на вулицю. Але крім основної функції – інформувати, реклама здатна формувати та змінювати світогляд і поведінку людей, маніпулювати ними. Улюбленою аудиторією рекламодавців є діти, з їхньою вразливістю і нестійкою психікою. Орієнтуючись на підростаюче покоління, фірми борються також і за…

В Україні стартувала кампанія вакцинації проти трьох небезпечних хвороб

Міністерство охорони здоров’я, Центр громадського здоров’я та обласні центри контролю і профілактики хвороб, за підтримки ВООЗ та ЮНІСЕФ, розпочали з 1 серпня додаткові заходи з імунізації проти кашлюку, дифтерії та правцю серед груп населення, які пропустили планові щеплення в попередні роки. Кампанія триватиме до кінця року. Глобальна ціль МОЗ — вакцинувати 80% українців,  задля створення…