Розстріляні мрії

20 лютого в Україні відзначають восьму річницю з дня трагічних, сповнених героїзму подій Революції Гідності. Цей день назавжди увійшов в історію України, як символ жертовності, патріотизму та героїзму і вкотре підтвердив тезу про те, що в найважчий період нашої історії знайдуться герої, які своєю жертовністю дозволять будувати майбутнє.

Рішення чотирнадцятої сесії восьмого демократичного скликання від 10 лютого 2022 року

Про звернення селищної ради щодо територіальної оборониЗавантажити Про виконання селищного бюджету, затвердження звіту про виконання селищного бюджету за 2021 рікЗавантажити Про внесення змін до селищного бюджету на 2021 рікЗавантажити Про внесення змін до селищного бюджету на 2022 рікЗавантажити Про затвердження програми “Молодь Богородчанської територіальної громади на 2022-2023 роки”Завантажити Про затвердження Програми з організації та проведення…

Для чого покупцю потрібен чек?

Треба бути грамотним та завжди захищеним споживачем. Але про це ми згадуємо лише тоді, коли заплатимо за неякісний товар чи послугу. Для того, щоб швидко реагувати в такій ситуації необхідно пам‘ятати найпершу пораду споживачам: завжди необхідно зберігати документи, що підтверджують факт купівлі-продажу (замовлення).

В Україні “Омікрон” набирає обертів

Добовий показник захворюваності в Україні продовжує триматися на високому рівні. 17 лютого зареєстровано 33330 нових випадків COVID-19 (за минулу добу 31513 випадків), госпіталізовано 3284 особи, летальних випадків – 259. Минулої доби госпіталізовано – 3 640 осіб; летальних випадків – 310;  одужало – 27 684 особи.