Лептоспіроз: що потрібно знати

На території Івано-Франківської області все ще реєструються поодинокі випадки захворювань на лептоспіроз серед свійських (ВРХ, коні, свині), домашніх (собаки, коти) тварин та тварин дикої фауни, зокрема дикого кабана.

Увага: СКАЗ серед диких тварин в Калуському та Надвірнянському районах

Івано-Франківською регіональною державною лабораторією Держпродспоживслужби встановлено сказ лисиці на території мисливського угіддя урочища «Батин» Рожнятівської ТГ Калуського району Івано-Франківської області.

В Україні з 01 лютого 2022 року почала діяти постанова КМУ, якою встановлено мінімальні роздрібні ціни на пластикові пакети

Вже з 1 лютого 2022 року ціни на пластикові пакети зафіксували – інформують спеціалісти сектору контролю за регульованими цінами Головного управління Держпродспоживслужби в Івано-Франківській області.

ПІДСУМКИ-2021: Держпродспоживслужба Прикарпаття – державний нагляд за дотриманням санітарного законодавства

Подаємо до уваги громадськості інформацію про основні показники виробничої діяльності за 2021 рік у сфері державного нагляду за дотриманням санітарного законодавства

Впродовж 2021 року 628 учасників АТО/ООС отримували послуги служби зайнятості

Одним із пріоритетних напрямків роботи служби зайнятості продовжує залишатись надання якісних послуг учасникам АТО/ООС щодо сприяння у працевлаштуванні.

Про важливість вакцинації населення та співпрацю з керівниками територіальних громад

Фахівці Богородчанського відділу  01 лютого взяли участь в онлайн нараді, яка проводилась міністром охорони здоров’я України з керівниками територіальних громад України  з питань охоплення вакцинацією громадян віком 60+ в Богородчанській селищній раді. На нараді були присутні заступник селищного голови  Бойчук О.М., директор  КНП «ЦПМД Богородчанської» Курташ Л.В., завідувач  Богородчанської АЗПСМ  Ходоровська Н.П., начальник Богородчанського відділу…

Ґрантова допомога по проєктам безеки людини «КУСАНОНЕ»

Запропонована Урядом Японії програма фінансової допомоги для проєктів розвитку призначається для задоволення різноманітних потреб країн, що розвиваються. Ця програма, яка також відома як Програма «Кусаноне», сприяє проєктам, що пропонуються різними організаціями – як неурядовими, так і місцевими органами влади.

Онлайн-конференція «Україна-Китай. Регіональне співробітництво. Нові шляхи розвитку

Український союз промисловців і підприємців й Асоціація Українсько-Китайського Співробітництва (далі – УСПП та АУКС) звертаються з пропозицією налагодження співробітництва з питань просування виробничих, аграрних та інвестиційних можливостей області в Китайській Народній Республіці.