Розширено перелік організацій, співробітники яких мають обов’язково щепитися проти COVID-19

З 31 січня 2022 року також набирає чинності наказ Міністерства охорони здоров’я України, який розширив перелік організацій, співробітники яких мають обов’язково щепитися проти COVID-19.

Інформація Держпродспоживслужби Івано-Франківщини з питань протидії коронавірусу

Головне управління Держпродспоживслужби в Івано-Франківській області продовжує щоденний моніторинг дотримання протиепідемічних заходів шляхом проведення раптових перевірок на підконтрольних об’єктах. Так за останній тиждень – з 24 січня до 30 січня 2022 року – спеціалісти Головного управління Держпродспоживслужби в області здійснили 1855 моніторингових відвідувань, виявили 176 порушень (9%), склали 137 протоколів, надали 76 пропозицій. Щоденно працювало…

Загроза поліомієліту в Україні

За інформацією МОЗ України, підтверджено ще один випадок захворювання на поліомієліт у дитини з Закарпаття. Симптоми з’явилися 13 грудня 2021 року під час перебування в закладі охорони здоров’я через лікування іншого захворювання. 24 грудня дитина вже мала ознаки млявого нижнього парапарезу (ослаблення рухової активності м’язів ніг).

Антирекорди на Прикарпатті

Станом на ранок 28 січня в Україні зафіксовано 34408 нових випадків  COVID-19 24321 новий випадок COVID-19 (25 січня – 19118 випадків). Госпіталізовано 3342 особи ( проти 1507 осіб за 25 січня), за добу 144 летальні випадки.

Домашнє насильство: відповіді на поширені запитання

Конфлікти в сім’ях та вчинення насильства в них – найболючіші теми сучасного суспільства. Існує міф, що насильство – проблема лише неблагополучних родин. Однак, це зовсім не так. Насильство властиве всім соціальним групам і не залежить від економічного становища.

До уваги ветеранів АТО/ООС та членів їх сімей

У місці Славутичі Вишгородского району Київської області діє Соціально-психологічний центр, який на загальнодержавному рівні надає соціально-психологічні, правові, інформаційні послуги ветеранам війни та членам їх родинам.