Протермінована оплата є підставою для припинення електропостачання

З 7 грудня Івано-Франківська область перейшла до «жовтої» зони епіднебезпеки. Своєю чергою «Прикарпатенерготрейд» нагадує, що заборона на вимкнення побутових споживачів через заборгованість діє лише на період «червоного» рівня карантину та 30 днів після його завершення. Тож клієнти, які заборгували за електроенергію, мають місяць, аби розрахуватись за світло та уникнути знеструмлення.

Відбувся ІІ етап Всеукраїнської учнівської олімпіади з української мови та літератури в 2021/2022 навчальному році

11 грудня 2021 р. на базі Богородчанського ліцею № 2 Богородчанської селищної ради відбувся ІІ  етап Всеукраїнської учнівської олімпіади з української мови та літератури серед учнів 7-11 класів закладів загальної середньої освіти зонального об’єднання територіальних громад  (Богородчанська, Солотвинська, Старобогородчанська та Дзвиняцька територіальні громади (далі –  зона Г)) Івано-Франківського району.

Стартує Всеукраїнський конкурс «Неймовірні села України. Сталий розвиток»

Метою конкурсу є сталий розвиток сільських територій задля збереження екосистеми та біорізноманіття, соціальної відповідальності як місцевої влади, так і діючого бізнесу. Саме тому організатори конкурсу шукають села, які прагнуть не лише покращити рівень життя, а й оптимізувати свої ресурси задля економічного розвитку регіону.

Головне управління Держпродспоживслужби в Івано-Франківській області

За даними Державної служби статистики України, інфляція на споживчому ринку у листопаді 2021р. порівняно з жовтнем 2021р. в області становила 0,7%, з початку року – 9,1%, в Україні (без урахування тимчасово окупованої території Автономної Республіки Крим, м.Севастополя та частини тимчасово окупованих територій у Донецькій та Луганській областях) – 0,8% та 9,4% відповідно.

На Херсонщині в особистому селянському господарстві черговий випадок грипу птиці

Відповідно до оперативной інформації Головного управління Держпродспоживслужби в Херсонській області, на території с. Геройське Чулаківської ОТГ Скадовського району Херсонської області (49°47’46.1″N 39°75’98.4″E) зареєстровано спалах пташиного грипу в особистому селянському господарстві.

У закладі дошкільної освіти «Ягідка» с. Микуличин Яремчанської міської ради калорійність обіду не відповідала вимогам

06 грудня 2021 року спеціалісти Яремчанського відділу Головного управління Держпродспоживслужби в Івано-Франківській області під час планового заходу державного нагляду (контролю) у сфері санітарного законодавства у закладі дошкільної освіти (ясла-садок) «Ягідка» с.Микуличин Яремчанської міської ради відібрали для лабораторного дослідження готові страви, які входили в обід згідно меню-розкладу.

Проведено профорієнтаційні заходи для учнів старших класів Жураківської гімназії

Днями фахівець Богородчанської районної філії Івано-Франківського обласного центру зайнятості провела профорієнтаційні заходи для учнів старших класів Жураківської гімназії.

У Богородчанах провели семінар з орієнтації на службу в Збройних Силах України

13 грудня 2021 року працівниками Богородчанської районної філії Івано-Франківського обласного центру зайнятості спільно з представником 10 окремої гірсько-штурмової бригади Збройних Сил України провели семінар для безробітних осіб з орієнтації на службу в Збройних Силах України. Сержант військової служби Сергій Гуменяк надав детальну інформацію про умови прийняття на військову службу за контрактом, а також про переваги…