Фонд енергоефективності відкриває можливості фінансування комплексних проєктів через програму “Енергодім”

Фонд енергоефективності відкриває можливості фінансування комплексних проєктів енергомодернізації багатоквартирних будинків через програму “Енергодім”.

Оперативна інформація для населення

За повідомлення управління цивільного захисту облдержадміністрації в найближчу годину із збереженням до кінця доби 15 липня по області очікується гроза, град, при грозі шквали 15-20 м/с. (НМЯ 1) 1 рівень небезпечності, жовтий. 16-18 липня на території області очікується 5-го (надзвичайно висока) пожежна небезпека. (СМЯ 2) 2 рівень небезпечності, помаранчевий.

Легалізація зайнятості – актуальне питання сьогодення

«Тіньова» зайнятість є актуальним питанням сьогодення, адже лише від офіційно нарахованої заробітної плати та сплачених внесків залежить набуття страхового стажу працівником, що в майбутньому вплине на соціальні виплати. Офіційне працевлаштування гарантує працівнику право отримання грошової винагороди за виконану роботу та право на відпустку чи лист непрацездатності.

Знищення бур’янів – запорука чистоти на присадибній ділянці та врожаю наступного року

Весна та літо цього року видалися складними для сільськогосподарських робіт, дощова погода різко міняється спекою. На присадибних ділянках появились шкідники та види бур’янів яких в нашому регіоні ніколи не було.Тому важливо проводити обстеження ділянок та звертатись за порадами до фахівців у сфері рослинництва.Отримання хороших урожаїв на садово-городній ділянці значною мірою залежить від умілого і своєчасного…